22. listopadu v 10:00 bude slavnostně zahájen třetí ročník Veletrhu práce TRIMED JOB 2016, který se bude konat v budově děkanátu 3. LF UK. Připravili jsme pro Vás opravdu nabitý program, ve kterém určitě najdete to, co Vás zajímá!

Můžete se těšit na přednášky nejen významných osobností medicíny, ale i mladých lékařů, kteří Vám rozšíří povědomí o daných oborech o své cenné a mnohdy těžce nabité zkušenosti. Důraz bude mimo jiné kladen na způsob předatestační přípravy a rady pro získání lukrativního místa v daném oboru.

Do programu jsme zařadili také přednášku z cyklu Medicína jako věda, kde Vám na téma Intervenční kardiologie pohovoří doc. MUDr. Petr Toušek, Ph.D., vedoucí lékař divize intervenční kardiologie III.Interní kliniky FNKV.

Nebude chybět ani zahraniční sekce, kde se mimo jiné dozvíte, na co všechno byste se měli připravit, pokud se rozhodnete za prací odcestovat. Konkrétní přednášky budou zaměřeny na práci lékaře v Německu, Velké Británii a USA.  Mimo to budete mít v průběhu celého dne možnost konzultovat se zástupci zdravotnických zařízení ČR nejen nabídku pracovních míst, ale také si domluvit praxe či stáže. Hlavním partnerem veletrhu je společnost Agel a.s.

Sledujte nás také na facebooku: https://www.facebook.com/events/528252960717685/ nebo na našich webových stránkách http://job.trimed.cz/.

Těšíme se na Vás!

2016-04-02-banner-1

 

Agel

index-logoavenier zelene

Košík