HC TRIMED Praha

Fakultní hokejový tým je projekt, který má na naší fakultě již několikaletou tradici. U zrodu našeho týmu stáli David Marvan a Filip Čížek, toho času studenti všeobecného lékařství, dnes již lékaři. Díky jejich usilovné práci ve vyjednávání, shánění prostředků, hráčů, ledů a hledání soutěže vznikl v roce 2017 oficiálně HC TRIMED Praha – první lékařský hokejový tým v Praze. 

 

Tým v první sezóně nastoupil v rámci organizace PLLH (Pražská liga ledního hokeje) do 5. ligy. Již v další sezóně jsme slavili postup o patro výš. V současné sezóně hrajeme ve 2. lize, kde měříme své síly s devíti dalšími soupeři, mezi které patří například HC Přírodověda UK nebo náš odvěký rival z 2. lékařské fakulty – Motol Pelicans. Kromě soutěžních utkání pořádáme každý rok benefiční zápas proti VŠCHT, přičemž vybrané peníze posíláme do Kojeneckého ústavu v Krči. 

 

V našem týmu najdete studenty všeobecného lékařství a bakalářský oborů, ale i lékaře a naše fakultní pedagogy. Jednou týdně se scházíme na tréninku, a jednou až dvakrát týdně se hrají zápasy. Zápasy s ostatními fakultami bývají velké akce, na které se sejde i pár stovek lidí, nechybí ani naše roztleskávačky z Tridance a často nás přijde podpořit i náš proděkan David Marx. Každá taková akce je zakončena afterparty. 

 

Pokud vás hokej na 3. lékařské fakultě zaujal, neváhejte se ozvat našim vedoucím. Hokejová úroveň v týmu je velmi rozmanitá, proto rádi uvidíme nové tváře bez ohledu na jejich hokejové dovednosti. Tréninkem se můžete zdokonalit a stát se tak novou hvězdou HC TRIMED Praha.

 

Nehledáme však jenom hráče. Nejdůležitější jste na hokeji právě vy – fanoušci! Proto budeme moc rádi, když se někdy přijdete podívat na některý z našich zápasů a podpoříte nás. Aby vám neunikla žádná důležitá akce, doporučujeme sledovat naše sociální sítě.

 

Váš HC TRIMED Praha

Lukáš Freibauer

Lukáš Freibauer

vedoucí HC TRIMED

David Činčila

David Činčila

kapitán HC TRIMED