HC Trimed Praha

Filip David

Filip Čížek

David Marvan

vedoucí HC Trimed
vedoucí HC Trimed

 
Celý tento projekt se začal realizovat již dva roky zpátky, kdy David Marvan náhodou potkal na schodech studijního oddělení Filipa Čížka, který ho sice neznal, ale sdílel s ním hokejové nadšení. Dali se do řeči a rozhodli se za každou cenu založit na fakultě hokejový tým. V tu chvíli ještě nevěděli, jak náročné to bude a co všechno budou muset zařizovat a na kolika místech narazí. Po dvou letech tvrdé práce vám můžeme s klidem říct, že 3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy má od roku 2017 vlastní hokejový tým.
HC Trimed Praha je hokejový tým složený převážně ze studentů 3. lékařské fakulty, jak českého, tak anglického kurikula. Do týmu se zapojili i učitelé a lékaři z Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Vznikl tak tým, který je schopen pravidelně nastupovat ve třech pětkách. Kluci se z tohoto důvodu rozhodli přihlásit svůj tým do Pražské ligy ledního hokeje a umožnili tak svým svěřencům nastupovat jednou týdně k zápasům. Domácím stadionem se stal Zimní stadion Hvězda. HC Trimed Praha hraje ve skupině společně s dalšími 11 týmy, se kterými bojuje o postup do vyšších sfér této ligy. Zápasy tak mají i přes amatérský charakter velký náboj a jsou pro fanoušky velmi atraktivní.

Pro aktuální informace o týmu navštivte níže naši Facebook stránku, kde naleznete rozpis, výsledky, reporty z utkání a v neposlední řadě i pozvánky na konkrétní zápasy.

Váš tým HC TRIMED PRAHA

 

Sleduj nás na facebooku!

[efb_likebox fanpage_url=”https://www.facebook.com/HCTrimedPraha/” box_width=”1000″ box heigh=”2000″ locale=”cs_CZ” responsive=”0″ show_faces=”1″ show_stream=”1″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ animate_effect=”fadeln” ]

Košík