Karlovarská krajská nemocnice zahrnuje pracoviště v Karlových Varech a v Chebu. Je pravidelným účastníkem veletrhu a sponzorem Trimedu. Výrazně podporuje chod spolku a studentům 3. lékařské fakulty nabízí např. řadu odborných stáží, jejichž výhodou je i velká časová flexibilita a možnost osobní domluvy.
Více informací o naší spolupráci najdete zde.

Institut klinické a experimentální medicíny se stal hlavním partnerem pátého ročníku Veletrhu práce TRIMED JOB 2018.

IKEM je největší superspecializované klinické a vědeckovýzkumné pracoviště v České republice. Už více než 45 let se zaměřuje na léčbu kardiovaskulárních chorob, transplantace orgánů, diabetologii a léčbu poruch metabolismu se spádovostí celé České republiky. IKEM tvoří 4 odborná centra, 8 klinik a 15 odborných pracovišť, základen a laboratoří. Z celkového počtu 1700 pracovníků je více než 300 lékařů a 600 všeobecných sester. Celkem je k dispozici 315 lůžek, z nichž 111 se nachází na jednotkách intenzivní péče. V IKEM se ročně uskuteční téměř 1 300 kardiochirurgických operací, 1000 katetrizačních ablací, 1200 angioplastik a přes 800 implantací ICD a kardiostimulátorů. Je zde prováděno více než 60% všech orgánových transplantací ČR.

Reprezentační ples fakulty nám pomohli zorganizovat

Femur.cz
 
TSV_CERNE logo_jazykovaagentura_bilypodklad moje psychologie_logo obdelnikcafedu-png-hneda-bez-car contours fransiza-expreska-top-franchising_cz_ galen gradalinej_r_cmyk jipka_banner konecny logo-barevne logo_svandovo_divadlo_cb_velike ludwig-more-than-wine megabooks_web_rgb Basic CMYK triton-komplet-logo-mini_1Vinohradskou trojku nám pomohli zorganizovat