EC Trimed

img_1136

Pavlina Lieskowski

chairman of EC Trimed

 
EC Trimed – Trimed pro English Curriculum a nejen pro ně – byl založen v roce 2014 s vidinou stát se hlavní studentskou organizací pro zahraniční studenty na naší fakultě. Naším cílem je v první řadě sloužit jako jakýsi můstek sbližující české a anglické kurikulum, jednak propagací činnosti českého Trimedu mezi anglickým kurikulem, a jednak organizací našich vlastních akcí, např. sportovně laděného Děkanského dne. Právě proto v našich řadách s radostí uvítáme i české studenty.

Zároveň se snažíme zahraničním studentům usnadňovat a zpříjemňovat život na fakultě – spojujeme studenty se stejnými sportovními či kulturními zájmy do klubů a spolků a do budoucna se chceme zaměřit rovněž na akademickou činnost ve smyslu shromažďování studijních materiálů a užitečných informací stran studia.

EC Trimed is Easy – v našich řadách uvítáme každého, ať máte vlastní nápad k realizaci, chcete se zapojit do naší činnosti nebo prostě jen najít nové kamarády.

 

Follow us!

[efb_likebox fanpage_url=”https://www.facebook.com/ectrimed.lf3/” box_width=”1000″ box heigh=”2000″ locale=”en_US” responsive=”0″ show_faces=”1″ show_stream=”1″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ animate_effect=”fadeln” ]