Společenské akce

dobronice2Dobronické soustředění

Tato velmi populární akce je na programu začátkem září v Dobronicích u Bechyně. Dává příležitost k seznamování se našim novým studentům. Každoročně jsou na programu bojové hry, sport, návštěva Dobronické hospůdky, táborák, opékání buřtů a samozřejmě také již legendární Dobronická olympiáda.

 

beanie2Beánie

Vítání nových prváků se koná každý rok poslední večer před začátkem semestru. Budoucí studenti prvního ročníku zde za přítomnosti starších spolužáků a pedagogů podstoupí nefalšovaný medický křest. Teprve po něm o sobě budou moct prohlásit, že jsou opravdu studenty 3. Lékařské fakulty.  Dále je na programu společenská zábava při hudbě a seznamování se se staršími spolužáky.

Na Beánie je potřeba spousta pomocníků, tak se klidně zapiš v našem IS.

 

V3Vinohradská Trojka

je běžeckou sportovní událostí, která v názvu nenese “TROJKA” jen pro potěchu studentů 3. lékařské fakulty. Během této události se vzájemně spojí tři významné zdravotní instituce, kterými jsou Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Státní zdravotní ústav a 3. lékařská fakulta. Neformální prostředí sportovní události je místem, kde se mohou společně setkat studenti, pedagogové, lékaři a zdravotnický personál. Místem, kde si společně užijí květnový den nejen na běžecké trati, ale také v rámci doprovodného programu v areálu 3. lékařské fakulty. A teď to nejdůležitější, výtěžek získaný z dobrovolných příspěvků účastníků je věnován na konta organizací, které napomáhají zlepšovat kvalitu lékařské péče a to dokonce i v oblastech blízké rovníku. Přijďte, vezměte s sebou přátele, známé či rodinu s dětmi a společně přispějme v místech, která jsou našemu povolání tak blízká. Více o Vinohradské Trojce

Pro potenciální pomocníky je tu naše IS, případně mail: vinohradskatrojka@trimed.cz

 

Prase-199Podzimní výlet aneb Prase

Tato akce má na naší fakultě již více než 10 letou tradici. A tak každoročně druhý říjnový víkend místo Velké Pardubické věnujeme užívaní si podzimní přírody u Slapské přehrady, hraní tzv. „prasečích“ her a v neposlední řadě opékání čuníka.

Pro více informací koukni na Prase v IS.

 

mikulasskaMikulášská párty

Mikulášská párty – to není jen tak ledajaká párty. Má i svou charitativní stránku. Jsme velice rádi, že díky nám můžeme každoročně věnovat pytle sladkostí, které se vyberou u prodeje lístků na dobročinné účely. V minulých ročnících jsme tak pomohl připravit Mikulášskou nadílku mimo jiné pro děti z centra Paprsek v pražských Petrovicích.

V rámci této akce je spousta možností, jak se uplatnit. Ať už zapojení se do půlnočního překvapení, dělání čerta, Mikuláše a anděla pro děti a mnoho dalšího!

Zapiš se na Mikulášskou v IS.

 

parnik2Parník

Parník 3. Lékařské fakulty vyplouvá vždy v květnu. Je to takový maškarní bál na Vltavě. V minulosti byla k vidění témata jako např.: Parník hrůzy, Parník z říše pohádek, V zajetí filmu, Obludárium, Duchovní a ženy lehkých mravů nebo třeba Vesmírná plavba. Tato akce není však jen pro studenty, každoročně se s námi plaví, k naší velké radosti, i pedagogové 3.LF.

Pro potenciální pomocníky je tu Parník v našem IS.

Košík