Letos poprvé se bude na naší fakultě konat pro zájemce o vědeckou aktivitu a doktorandské studium PhD den, v rámci kterého se kandidáti seznámí s nabídkou volných témat a se školiteli. Současně v rámci PhD dne obdrží veškeré potřebné informace a tipy pro následující studium. 

Pro účast na PhD dni, jakožto i přihlášení k doktorandskému studiu prosím využijte přihlašovací formulář na stránkách naší fakulty, kde naleznete jak seznam školitelů, tak i další informace: https://www.lf3.cuni.cz/3LFEN-721.html

Každý ze zájemců odprezentuje své dosavadní působení během 5ti minut ústní formou za doprovodu přednahrané prezentace v anglickém jazyce.

Přihlašování se uzavírá 13. března 2022, samotný program bude probíhat 23. března 2022. Po oficiálním programu na fakultě bude probíhat neformální setkání v Malém Edenu, kterého se bude účastnit několik stávajících PhD studentů fakulty a zástupci z řad fakultních školitelů. 

Přihlášení kandidáti mají navíc možnost vyhrát Cenu děkana, kterou činí stipendium ve výši 1 milionu korun rozloženého do 3 let studia.

PhD den je organizován proděkany 3. lékařské fakulty profesorkou Romanou Šlamberovou a docentem Františkem Duškou a vedoucími laboratoří Lenkou Rossmeislovou, PhD a docentem Petrem Henebergem.

Přejeme vám mnoho úspěchů při studiu, za organizační tým

MUDr. Viktor Šebo a Albert Strunz