Semestr je v plném proudu a my už se nemůžeme dočkat na 7. prosince 2015, kdy konečně vypneme mozkové buňky a vyrazíme vstříc zasloužené nadílce do Hany Bany na Vyšehradě na tradiční Mikuláškou párty!

Advent se zdá být ještě daleko, ale my po vzoru obchodních řetězců, které nabízejí vánoční ozdoby již od poloviny října, nezahálíme a již několik dní pro vás pilně připravujeme letošní Mikulášskou párty! Přípravy jsou v plném proudu, chystáme, zařizujeme, objednáváme, trénujeme, natáčíme, nakupujeme a to vše, abychom pro vás přichystali dlouho očekávanou noc, kterou si (ne)budete pamatovat!


10407948_684113125040603_1507364266844874574_nA co že na vás letos čeká?

Dříve než vykouzlíme úsměv na tváři sobě při horečce pondělní noci, pokusíme se předat kousek radosti, předvánoční pohody a především mikulášské nadílky dětem umístěným ve stacionářích a centrech pro handicapované. Návštěvě stacionáře, během které se převlékneme za Mikuláše, anděly a čerty, bude předcházet sbírka sladkostí, pamlsků a bonbonů ve foyer fakulty. Za kousek čokolády a drobný finanční obnos s vámi vyměníme sladkost za vytoužený lístek na Mikulášskou!

Jakmile rozdáme balíčky, může přijít večer, na který všichni čekáme! Čím bude blíže 7. prosinci, tím více budete nedočkaví, tím hůře se vám bude učit a tím nervóznější budeme my, aby všechno klaplo a všichni jsme si večer užili, co se do nás vejde! (Což samozřejmě nebude žádný problém, protože máme hromadu pomocníků, enthusiasmus, kvalitní životosprávu, vyvážený pitný režim a s jinou možností se stejně ani nepočítá!)

A pak už budeme jen tančit do bílého rána, hrát nám k tomu bude legendární kapela a DJ (oba zatím tajní, abychom vám hned neodkryli všechna esa z rukávu), můžete se těšit na zábavné soutěže, půlnoční překvapení, které pro vás letos chystají talentovaní studenti prvního ročníku, spoustu kvalitní zábavy a možná přijde i Mikuláš!

 

Doufám, že jsme vás příjemně navnadili a už teď stříháte metr do10857782_684133285038587_1126232005193681729_n začátku akce!

Že se nemůžete dočkat a nejraději byste si užívali Mikulášské už teď s předstihem?

Pak pro vás máme spoustu možností, jak nám můžete pomoci s přípravou a organizací! Především novým nápadům se meze nekladou a vřele mezi sebou přivítáme akční a kreativní pomocníky!

Pokud se chcete podílet na přípravě jedné z nejskvělejších, nejúžasnějších a nejbombastičtějších událostí fakultního života (myšleno Mikulášské párty, aby nedošlo k mýlce, takové jsou totiž všechny večírky!), neváhejte a napiště ještě dnes na spolecenske.akce@trimed.cz

Těšíme se na vás!

Košík