Karlovarská krajská nemocnice zahrnuje pracoviště v Karlových Varech a v Chebu. Je pravidelným účastníkem veletrhu a sponzorem Trimedu. Výrazně podporuje chod spolku a studentům 3. lékařské fakulty nabízí např. řadu odborných stáží, jejichž výhodou je i velká časová flexibilita a možnost osobní domluvy.

Více informací o naší spolupráci najdete zde.


agel-logo

Společnost AGEL a.s. je velmi důležitým sponzorem aktivit Trimedu. Stal se hlavním partnerem obou ročníků pracovního veletrhu TRIMED JOB a také Reprezentačního plesu 2015. Rovněž nabízí stipendijní program pro studenty magisterského i bakalářského studia, více se o něm dočtete zde.

V současné době provozuje společnost AGEL v České republice 11 nemocnic s více jak čtyřmi tisíci lůžky a několik dalších zdravotnických zařízení. Od roku 2006 působí společnost AGEL prostřednictvím své dceřiné společnosti AGEL SK i na Slovensku, kde provozuje celkem 4 nemocnice. Součástí skupiny AGEL je také síť akreditovaných zdravotnických laboratoří, které AGEL provozuje také v zahraničí, síť ústavních a veřejných lékáren a také distribuční společnost Martek Medical.


Reprezentační ples fakulty nám pomohli zorganizovat

 

 TSV_CERNE logo_jazykovaagentura_bilypodklad moje psychologie_logo obdelnikcafedu-png-hneda-bez-car contours fransiza-expreska-top-franchising_cz_ galen gradalinej_r_cmyk jipka_banner konecny logo-barevne logo_svandovo_divadlo_cb_velike ludwig-more-than-wine megabooks_web_rgb Basic CMYK triton-komplet-logo-mini_1


Vinohradskou Trojku nám pomohli zorganizovat

ddddfffff13173230_10208302044500726_4087176382076062710_o fsdfdTesco logoGS logo_skupinaEUC inov-8-logo-black