dobronice2Dobronické soustředění

Tato velmi populární akce je na programu začátkem září v Dobronicích u Bechyně. Dává příležitost k seznámení se našim novým studentům. Každoročně jsou na programu bojové hry, sport, návštěva Dobronické hospůdky, táborák, opékání buřtů a samozřejmě také již legendární Dobronická olympiáda.

 

beanie2Beánie

Vítání nových prváků se koná každý rok poslední večer před začátkem semestru. Budoucí studenti prvního ročníku zde za přítomnosti starších spolužáků podstoupí nefalšovaný medický křest. Teprve po něm sobě budou moct prohlásit, že jsou opravdu studenty 3. Lékařské fakulty.  Dále je na programu společenská zábava při hudbě a seznamování se se staršími spolužáky.

Na Beánie je potřeba spousta pomocníků, tak klidně napiš na: beanie@trimed.cz

 

Prase-199Podzimní výlet aneb Prase

Tato akce má na naší fakultě již více než 10 letou tradici. A tak každoročně druhý říjnový víkend místo Velké Pardubické věnujeme užívaní si podzimní přírody u Slapské přehrady, hraní tzv. „prasečích“ her a v neposlední řadě opékání čuníka.

Pro více informací jsme k dispozici na: prase@trimed.cz

 

mikulasskaMikulášská party

Mikulášská party – to není jen tak ledajaká party. Má i svou charitativní stránku. Jsme velice rádi, že díky nám můžeme každoročně věnovat pytle sladkostí, které se vyberou u prodeje lístků na dobročinné účely. V minulých ročnících jsme tak pomohl připravit Mikulášskou nadílku mimo jiné pro děti z centra Paprsek v pražských Petrovicích.

V rámci této akce je spousta možností, jak se uplatnit. Ať už zapojení se do půlnočního překvapení, dělání čerta, mikuláše a anděla pro děti a mnoho dalšího!

Dej nám o sobě vědět na: mikulasska@trimed.cz

 

parnik2Parník

Parník 3. Lékařské fakulty vyplouvá vždy v květnu. Je to takový maškarní bál na Vltavě. V minulosti byla k vidění témata jako např.: Parník hrůzy, Parník z říše pohádek, V zajetí filmu, Obludárium, Duchovní a ženy lehkých mravů nebo třeba Vesmírná plavba. Tato akce není však jen pro studenty, každoročně se s námi plaví, k naší velké radosti, i pedagogové 3.LF.

Pro potenciální pomocníky je tu mail: parnik@trimed.cz