ples2REPREZENTAČNÍ PLES

Nejreprezentativnější událost Trimedu, která se koná každý rok v březnu v Národním domě na Vinohradech. Jedinečná příležitost se hodit do gala a protančit střevíce do rytmu mnoha tanečních stylů. K zhlédnutí je zde mnoho vystoupení, vyhlašuje se anketa o nejoblíbenějšího pedagoga fakulty tzv. Syllabova křída a samozřejmě nechybí ani bohatá tombola. Jednoduše skvostná akce, při které se pije a tančí až do rána.

Chceš se zapojit? Napiš na: kulturni.akce@trimed.cz

festivalCHARITATIVNÍ HUDEBNÍ FESTIVAL

Jediná akce Trimedu, kde uslyšíte vaše spolužáky a učitele dělat randál. Tedy alespoň v tom hudebním pojetí. Večer plný koncertů hudebních těles všech možných žánrů se koná obvykle v dubnu v jednom z pražských undergroundových klubů. Máš svoji kapelu nebo chceš vystoupit sólově? Neváhej nám dát vědět, protože každým rokem o pár vystupujících přijdeme, když jsou nuceni naši milovanou fakultu opustit. Hudební festival je společenská událost nejen pro studenty a učitele, ale i pro širokou veřejnost.

Už od prvního ročníku se snažíme této akci dát vyšší smysl, a tak v názvu přibylo slovo charitativní. Výtěžek putuje tam, kde ho ocení ti, kteří neměli takové štěstí jako my ostatní.

V dubnu 2015 se festival uskutečnil již potřetí. Výše letošní sbírky, která putovala Klárce S. do Zlína, se vyšplhala na úžasnou částku 15 000 Kč. Klárka se narodila s trombózou žilních splavů a trpí sekundární epilepsií. Náš příspěvek ji tak mohl umožnit komplexní rehabilitační léčbu, kterou podstoupila v srpnu 2015.

Dej nám o sobě vědět: festival@trimed.cz

 

besidkaVÁNOČNÍ BESÍDKA

Akce konaná v předvánočním čase v prostorech 6. patra naší fakulty. Studenti nosí voňavé cukroví, hrají na hudební nástroje a sledují vystoupení svých spolužáků. K tomu všemu je k dispozici pro všechny spousta lahodného svařeného vína, které mnohdy nedokončí svou cestu do 6.patra a zmizí již po cestě.

V případě zájmu účinkovat či nám jen pomoci, napiš na: besidka@trimed.cz

 

cajPOVÍDÁNÍ U ČAJE

Neformální setkání studentů se zajímavým hostem nad šálkem dobrého čaje. V minulosti naši fakultu navštívili například herec a režisér Zdeněk Svěrák, písničkář Jarek Nohavica či bývalý mluvčí prezidenta Václava Havla – Ladislav Špaček.

V současné době hledáme nadšence, kteří mají chuť tuto akci opět oživit, tak neváhej a napiš nám na: caj@trimed.cz

 

krvinkyKRVINKY

Projekt na podporu darování krve mezi studenty 3.lékařské fakulty, který vznikl ve spolupráci s Transfúzním oddělením FNKV. Zapojte se a pomozte dobré věci, jakou darování krve bezpochyby je. V rámci tohoto projektu se také zapojujeme do celouniverzitního darování krve a naposledy jsme díky naší krvi vyhráli transfúze v podobě několika litrů červeného vína.

Pokud se ti zamlouvá tento projekt, koukni do této facebookové skupiny: https://www.facebook.com/groups/krvinky/